IVANO BALIĆ IVANO BALIĆ
VID KAVTIČNIK VID KAVTIČNIK

Profesionalni put

Nikola Karabatić pomicao je sportske granice kroz svoju cijelu karijeru.
Ovaj rukometaš čiji otac je Srbin, a majka Hrvatica igra i živi za Francusku. S nacionalnom reprezentacijom Francuske osvojio je sva važnija međunarodna natjecanja: Olimpijske igre, svjetska i europska rukometna prvenstva. Tri puta je bio proglašavan za najboljeg IHF svjetskog igrača godine.

Kao #simplyfans ambasador, pomaže nam u širenju snage ujedinjavanja koju nosi sport, a koja je jača i od nacionalnih i drugih granica.

Vijesti

Bivši igrač hrvatske rukometne reprezentacije, Ivano Balić, jedan je od najboljih igrača u povijesti rukometa.
5 godina zaredom proglašen je najboljim igračem na najvećim međunarodnim natjecanjima. Osim toga, dva puta je osvojio nagradu IHF-a za igrača godine. Sa svojim klubovima i reprezentacijom osvojio je gotovo sva najveća natjecanja – od Olimpijskih igara do Svjetskog prvenstva.

Kao #simplyfans ambasador pomaže nam u širenju ljubavi prema rukometu, bez granica

Vijesti

Vid Kavtičnik jedan je od najboljih rukometnih igrača Slovenije svih vremena.
Postao je prvakom Slovenije 2003. godine sa svojim prvim klubom, RK Gorenje Velenje. U 132 utakmice koje je odigrao za klub Kiel, postigao je 567 golova i osvojio četiri uzastopne titule njemačkog prvenstva i titulu rukometne Lige prvaka.
Sa svojim sadašnjim klubom, Montpellier HB, osvojio je tri prvenstva Francuske i brojne druge važne naslove.

S nacionalnom reprezentacijom Slovenije osvojio je srebrnu medalju na Europskom rukometnom prvenstvu i brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu i to kao kapetan tima.

Kao #simpyfans ambasador ohrabruje nas da gledamo preko granica. Kako u sportu, tako i u životu.